Projekto „Būti.Keistis.Išlikti“ Advento vakaras

Vienas iš projekto darbų – muzikinio spektaklio „Švelnukų šaly“ pastatymas. Spektaklio premjera įvyko baltų ainių ir valančiukų Advento vakaro metu, gruodžio 19 dieną. Į šventę susirinko baltų ainių draugai, tėvai, kunigas Valdas Simanaitis, Elvyra Aleknavičienė, visuomenės sveikatos specialistė Rita Baronaitė, valančiukų vadovė Reda Savulionienė. Svečiai pasveikino susirinkusius, linkėdami sėkmės prasminguose darbuose. Baltų ainiams - 20-metų.
Prisiminta organizacijos skyriaus Alytuje istorija, jos kūrėjai. Jaunimui įteiktas didžiulis gimtadienio tortas.Nuščiuvusioje salėje prasidėjo spektaklis... Veikėjų lūpomis buvo kalbama ir dainuojamaapie gerumą, kurio neįstengė nugalėti piktosios raganos mikstūros nei kerai. Kaip ir dera, artėjant šv. Kalėdoms žmonės dalijasi gerais žodžiais, gerumu, supratingumu... Jaunuosius aktorius ruošė Silvija Peštenienė, Giedrė Petkevičienė, Egidija Pocienė, Jolanta Majauskienė. 
Apibendrintas projektas, kurio metu vyko renginiai, skirti Tarmių ir Sveikatingumo metams, aptarta draugystė su partneriais Žemaitijoje ir Dzūkijoje, perskaitytas bičiulių iš Čekijos Rymarovo Vakaro metu pdovanoti aktyviausieji projekto dalyviai, spektaklio kūrėjai ir aktoriai, dainininkai, šokėjai. 
 
Po naujųjų metų spektaklį rodysime, baltų ainių gerumu dalinsimės dar ne kartą