Pavasariškos naujienos

Balandžio 4 d. susitikome su Justinu Staugaičiu, KTU studentų atstovybės prezidentu, buvusiu baltų ainių lyderiu, kuris visus ragino būti pileitiškais, aktyviais,  dalyvauti organizacijų vekloje. „Tik nuo mūsų pačių aktyvumo ir noro daryti gerus darbus priklauso  ateities gerovė“, - sakė Justinas.

Sveikiname  Dovilę Krutulytę ir Eimantę Arbutavičiūtę, laimėjusias prizines vietas miesto rusų kalbos olimpiadoje. Dovilė - ne tik šauni ir aktyvi baltų ainių organizacijos narė, bet ir puiki kanklininkė, skinanti pergales šalies ir tarptautiniuose konkursuose. Eimantė – aktyvi, darbšti ir nepaprastai kūrybinga.

Džiaugiamės, kad Marius Leskevičius (beje, laimėjęs 1 vietą miesto skaitovų konkurse) ir Rugilė Ališauskaitė, tapusi mokyklos skaitovų konkurso prizininke,  balandžio  8  d. iškovojo  Panemunės vid. mokyklos šauniausių  mokinių titulus.

 

Alytaus baltų ainiai drauge su bičiuliais  iš Latvijos, Estijos, Gruzijos ES paramos jaunimui fondui pateikė projektą „Kalbėkimės ir susikalbėkime“ (iniciatoriai-Silvija Peštenienė ir Shakro Toliashvili).

Kviečiame
visus miesto baltų ainius ir jų draugus balandžio 16 d. dalyvauti akcijoje „Darom2011“.
Susirinkime  9.30 val. prie Panemunės vid. mokyklos. Eisime tvarkyti Sanatorijos pušyno. Atsineškite pirštines ir gerą nuotaiką.