Nauji mūsų projektai

2010 metais vykdysime naujus projektus: „Baltų ainiai – mūsų gyvenimo būdas“ ir „Ištieki ranką“.
Pirmasis projektas skirtas patirties sklaidai, mokymams, bendravimui su visų kartų Alytaus baltų ainių lyderiais, partneriais čekais, prasmingam baltų ainių, valančiukų vasaros poilsiui, saviraiškai, ekologinam judėjimui plėtoti.
Dėkojame savo seniems ištikimiems bičiuliams - Čekijos Rymarovo miesto savivaldybei, kuri jau 7 metai – patys geriausi mūsų draugai; Metelių regioninio parko administracijai, geranoriškai sutikusiai bendradarbiauti.

Antrasis projektas, skirtas draugystei su Alytaus vaikų globos namų auklėtiniais  plėtoti, bendradarbiauti su fondo „Saulutė“ nariais. Vasarą organizuosime baltų ainių šventę-susitikimą su buvusiais vaikų globos namų auklėtiniais, net prieš 37 metus palikusiais Lietuvą, Alytų, su šiuo globojamais  vaikais. Atvyks svečiai net iš tolomojo Murmansko, su kuriais neseniai susipažino mūsų skyriaus prezidentė Silvija Peštenienė, pažadėjusi padėti susitikti įvairių kartų žmonėms, augusiems vaikų namuose. Labai norime, kad daugiau globos namų auklėtinių pajustų, kad sveikas, laisvas nuo svaigalų gyvenimo būdas – sėkmingos ateities garantas, tikėtų, kad jie yra reikalingi.
 Čekijos Rymarovo miesto vicemeras Jaroslavas Kala sveikina visus - esančius ir buvusius Alytaus baltų ainius, pažada ir toliau remti finansiškai ir žmogiškaisiais resursais alytiškių ir Rymarovo jaunuolių gerus darbus.

www.aba.lt/files/galerijai/20091112083813000.pdf