Akcija „Šuo – draugas“

 Kovo 26 dieną  šeštokai baltų ainiai dalyvavo akcijoje  „Šuo-draugas“, kurios tikslas -  priminti  Alytaus Putinų mikrorajono  gyventojams šunų laikymo ir priežiūros reikalavimus, skatinti  tausoti  gamtą, mokyklos aplinką, sudarant  mokiniams sąlygas sportuoti ir leisti laisvalaikį švarioje ir jaukioje  aplinkoje.
 Nemažai gyventojų  laiko  keturkojus augintinius,  tačiau ne kiekvienas jų pagalvoja apie atsakomybę už tinkamą globotinio priežiūrą. Dažnai šunys  vedžiojami  be pavadėlių, nekreipiant dėmesio į  praeivius, nepatikliai žiūrinčius įkandin  didžiulių ar piktai nusiteikusių gyvūnų. O ką jau  kalbėti apie civilizuotą aplinkos, kurioje šunelis paliko savo „pėdsakus“, sutvarkymą...

 Į antrą pavasarį organizuojamą akciją atvyko vieno iš Putinų mikrorajono  namo bendrijos pirmininkė Irina Juškauskienė, kuri drauge su šeštokėmis mokinukėmis klijavo informaciją prie namų laiptinių, o vaikinai su baltų ainių vadove Silvija Pešteniene, mokytoja Vilma Sinkevičiene prismaigstė lentelių, ant kurių pritvirtino kreipimąsi į gyventojus, kviečiančiu  rūpintis savo augintiniais, laikytis gyvūnų priežiūros taisyklių. Būtų puiku, kad mieste atsirastų ir  specialių konteinerių, kuriais galėtų pasinaudotui šunų augintojai.
Taigi, saugoti aplinką turime visi: ne tik mokiniai, visuomeninių organizacijų nariai , bet ir mikrorajono gyventojai.

Šeštokai baltų ainiai